Микола (Брат PVSа, або PMS)

Коротко про себе.

Звати — Микола;

характер — дивний;

сімейний стан — одружений;

місце роботи — Банк;

Хоббі (яке чесно кажучи дає заробити) — монтаж відео і все що з цим пов'язано (оцифрування VHS касет і не тільки їх і аж до невідомо чого цікавого, що змушує напружити мозок і попрацювати, чогось навчитися, щось поекспериментувати);

Статті буду намагатися писати короткі, але по суті на найрізноманітніші теми що мене цікавлять, або про те що просто «дістало».

PVS

Я» src=

Всім привіт!

Звати мене Володимир, живу у Львові (назвався би Вова зі Львова, якби якийсь чумардос не зробив то своїм сценічним ім’ям).

Народився в одну весняну нічку 80-го року минулого століття, потім ходив до школи, коли набридло — пішов в університет. Там мене теж нічого доброго не навчили і довелося йти на роботу.99% робочого часу проводжу за комп’ютером, тому не дивуйтеся, якщо навколокомп’ютерна тематика буде переважати.

У позаробочий час люблю мандрувати. Здебільшого пішки, але деколи і ровером. Найчастіше по Львову, досить систематично — по Карпатах, зрідка заносить і в інші куточки нашої України. Майже завжди в своїх подорожах маю при собі фотоапарат і добрих друзів, тому можете сміливо розраховувати на гарні фото і розповіді про цікаві місця.

Ну і, само собою, я живу не в печері і не в пустелі, так що цікаві події з культурного життя і світу кіно теж, сподіваюся, вдасться не оминати своєю увагою.

Загалом постараюся бути ненудним.

Чекаю на Ваші відгуки!

Працює на AutoGenCMS 0.2.6

А чому це всі вирішили, що в сайта має бути шапка?