Поїзд поза рокладом

Давненько я нічого про кіно не писав.... Тому влаштую вам невелику екскурсію в минуле — зроблю цикл статей про фільми, які мені найбільше запам’яталися.

Першим чомусь згадався «Поїзд поза рокладом» («Поезд вне расписания») — радянський фільм 80х років. Одна з перших спроб радянського кінематографу в царині фільмів-катастроф.

Коротко про сюжет: є тепловоз, платформа, кілька вагонів, два машиністи, один іде до диспетчера другий дістає серцевий напад, падає, чіпляється за ручки і вся ця махіна починає набирати швидкість. До повного щастя в вагонах є «зайці», так що початкова ідея розбити некерований потяг в першому-ліпшому тупіку відпадає.

По ходу справи тепловоз ще й починає горіти, аварією закінчується ще одна спроба зупинити потяг, але в доблесному Радянському Союзі нічого не могло закінчитися настільки погано, так що врешті-решт і ця історія дістала свій майже хепі-енд.

Основні деталі я, звичайно, пропустив, тому всім любителям ретро і напружених сцен буде на що подивитися.

Режисер Олександр Грішин більше ні за якими фільмами мені не відомий, а з акторського складу запам’ятовується хіба «гардемарин» Володимир Шевельков.
 

Працює на AutoGenCMS 0.2.6

А чому це всі вирішили, що в сайта має бути шапка?