І мертві підуть...

 Як і обіцяв продовжую розповідь про українські переклади від групи UATeam. Сьогодні до Вашої уваги переклад міні-серіалу The walking Dead, що вийшов у 2010 році на каналі AMC.

Сюжет віддалено нагадує один з фільмів циклу Resident evil: головний герой в тяжкому стані потрапляє в лікарню, а коли виходить з коми, то замість звичного світу застає пустку по якій в пошуках свіжого м’яса блукають напіврозкладені трупи.

Як завжди в таких випадках, на місці йому не сидиться, він кудись іде (часом їде), з кимось зустрічається, з кимось розстається — загалом розказувати треба все (це довго) або нічого — я виберу останнє, а кого я зацікавив, той може собі скачати серіал і подивитися.

Спочатку серіал задумувався як шестисерійний, тому події розвиваються досить швидко без зайвих розтягувань сюжету. Правда, після виходу серіалу глядачі проявили до нього такий великий інтерес, що керівництво каналу AMC вирішило продовжити серіал на другий сезон і в ньому обіцяють вже 13 серій (Offtopic: 6, 13 — ну і числа чуваки вибирають...).

Так що, якщо у творців серіалу все складеться по плану, то в другій половині цього року будемо мати можливість ще поспостерігати за цим трупоблуддям.

Всім любителям зомбо-фільмів: доброї ночі  :-D
 

Працює на AutoGenCMS 0.2.6

А чому це всі вирішили, що в сайта має бути шапка?