Чи варто довіряти майстрам?

25.02.2011 Ярослав

Розкажу Вам історію з власного життя, а Ви як завжди прокоментуйте, покритикуйте або підтримайте, одним словом, скажіть свою думку.

Отже, одного разу ще в 2006 році на професійному відеомагнітофоні зі всякими модними функціями, відмовила кнопка запису, а це чи не найважливіша кнопка в ньому, яку використовував брат в своїй роботі по відеомонтажах.

В той час я працював на роботі де був один супер розумний чоловік — електронік, здавалось що для нього немає нічого неможливого коли йшлось про ремонт електротехніки, електроніки.

Приніс я йому магнітофон, він розібрав ту панельку з кнопками, а там, все дуже просто і в той же час складно. Там все зроблено як в комп’ютерній клавіатурі, хто розбирав той знає, плівки з доріжками, все повинно бути складено ідеально тоді все буде працювати, найменший перекос і щось заглючить. Залишив я йому той магнітофон на ремонт. Не знаю скільки часу він присвятив своїй роботі, але діагноз, чи щоб правильно сказати, «вирок» був: «панелька ремонту не підлягає». Приніс я той магнітофон, точніше магнітофонище додому розказав своїм, що і як. А брат каже: «то, що, якщо не підлягає ремонту, то ще ти розбери його, гірше вже не стане!» І як Ви думаєте, що сталось? Розбирання заняло хвилини дві, потім на включеному магнітофоні почав складати ті плівки з контактами, і щоб не збрехати хвилин через п’ять вже все працювало. До речі працює він по сьогоднішній день!

І скажу я Вам, що це не єдиний випадок, коли техніка після «вироку» майстрів: «не підлягає ремонту!», після втручання чисто з своєї цікавості починала працювати.

А ще по життю стикався з лікарями, яких треба гнати в шию за їхні діагнози, а ще більше за їхнє невміння підтримати пацієнта в хорошому дусі... Можливо це також стане темою для статті.
 

Працює на AutoGenCMS 0.2.6

А чому це всі вирішили, що в сайта має бути шапка?