Сьогодні, 12 грудня, святкують свої іменини люди з рідкісним іменем Акакій. Вікіпедія і інші джерела подають про це ім’я практично ідентичні дані: з грецької перекладається, як «тихий», «незлостивий». По житті здебільшого відповідає своєму імені — потребує уваги, опіки, але ревнивий.
Особливо потішила частина про вплив імені на здоров’я: виявляється Акакії можуть мати проблеми з травленням. Хто б подумав :-D
В науці Акакії більше схильні до філософії і абсолютно нічого не тямлять в точних науках. Про таких кажуть «гуманітарний склад розуму».
Вітаю зі святом всіх іменинників! Довгих Вам років життя на радість оточуючим!
— Потерпевший, расскажите каким образом Вас избили.
— Та то, прошу пана міліціонера, не образом, а якоюсь чортівнею від воза...
В магазині жіночка кричить:
— Люди!!!! Грабують!!!!!
Збіглися охоронці, хтось викликав міліцію, питають її:
— Що сталося?
— Та я тут як зрозуміла, що 1/5 вартості держава забирає як ПДВ, а за де-які товари ще й чималий акциз і заплатити за це все потрібно зарплатою половина з якої вже пішла на податки — от я й не витримала...
Як то кажуть «в кожному жарті є доля жарту»...
Не бійтеся — інших слів не буде. Просто чергова нотатка про те, що в дядька Гугла знаходиться за казна-яким разом і то при правильному розташуванні зірок і ключових слів.
Якщо в Linux глибоко лазити руками, то часом при інсталяції пакетів можна побачити таку помилку:Неправильний підпис (NOT OK (no key): /var/cache/urpmi/rpms/firefox-17.0-3.mga2.x86_64.rpm: Заголовок V3 RSA/SHA1 Signature, key ID 80420f66: NOKEY)
Після неї треба підтверджувати, що ти не верблюд, не двогорбий і не африканський, а якщо пакетів багато — це дістає.
Вирішується до смішного легко, але сходу натрапити на потрібне рішення важко.
Тролити Воробусана тему його грамотності я вже давно втомився, але сьогодні знайшов такий екземплярчик, що куди там Воробусу.
Трапилася на очі анкета про алкоголь. Почав читати. Коли серед варіантів зустрівв дома, подумав «механічна помилка, з ким не буває». Але коли побачив фразунів’якомуразі, то зрозумів, що все-таки «не буває» — просто анкету складав клінічний двієчник.
Якби це був поодинокий випадок — може й не дуже звертав би на нього увагу, але це стає дуже поширеним, особливо в internet'i. Ми самі перетворюємо свою мову на якийсь «олбанский езыг», а коли носом тичеш «аффтара» в результати його життєдіяльності, то більшість ще й не виправляються, а огризаються, типу «розумник знайшовся».
P.S. Цікаво чи не гикає зараз моя вчителька української мови Ксеня Ігорівна, яка бештала мене за те, що я правил не знаю?
P.P.S. Якщо для вас це теж зі сфери незвіданого: ні в якому — три різні слова, а вдома — одне.
P.P.P.S. При нагоді хочу сказати, що вважаю злісними шкідниками банду обкурених йолопів, яка виплодила терміни застосунок, чарунка і іншу псевдо-«термінольоґію».
Я сьогодні добру половину дня свій стан інакше назвати не можу...
Алгоритм для введення мене в ступор:
Стаття Сергія нагадала, що в мене теж десь там далеко є диплом в якому написано щось про статистику і математику. Матеріал теж довго шукати не довелося: найпопулярніша тема зараз вибори, а про них на cvk.gov.ua циферок можна назбирати донесхочу.
Я вже колись десь писав, що вважаю наші партії своєрідними фан-клубами окремих персон, тому в свою статистику скинув як результати парламентських виборів, так і президентських. Отже, якщо я правильно переписав циферки, то станом на сьогодні динаміка рейтингу ключових партій виглядає якось отак:
Спочатку анекдот:
Діалог в часи появи двоядерних процесорів:
— Для чого тобі двоядерний процесор?
— На одному ядрі буде антивірус працювати, а на іншому вся решта система.
Якщо у вас є антивірусна програма в режимі постійного захисту, то погляньте в «Диспетчер задач» і переконайтеся, що доля правди в цьому жарті дуже велика — доки не запустите щось справді нагружаюче: забавку якусь, фото-, відео- чи музичний редактор або ще щось досить ресурсоємке, доти антивірус буде найбільшим споживачем ресурсів (ще й чималих!). І якщо процесором він просто змушений ділитися, то пам’ять, яку він «зажер» система навіть не має шансу скинути в SWAP-файл, бо вона постійно використовується.
На сучасних потужних комп’ютерах це все не дуже заважає, але навіть на них стає набагато приємніше працювати, коли вимкнути чи взагалі видалити антивірус, то що вже говорити про комп’ютери кількарічної давності в яких і процесори слабші, і оперативної пам’яті в рази менше — для них постійно активний антивірус стає просто недозволеною розкішшю.
З іншої сторони — якщо його вимкнути, то система стає відкритою для різної зарази і з часом щось та й вчепиться. Істина, тобто в нашому випадку — комфортна робота, як завжди, десь посередині: додаткові налаштування системи і додаткова дисципліна користувача (тобто вас) дозволять вам якщо й не повністю відмовитися від антивіруса, то принаймні вимкнути його постійний захист — точно.
Насправді він не єдиний, але заслуговує окремої уваги через ряд переваг. Також бувають різні «побічні ефекти», тому якщо відвідуваність Вашого блогу висока і Ви не бажаєте ризикувати — далі навіть не читайте.
Вчорашня погода змусила пошкодувати, що в мене не було при собі фотоапарата засвітла. Сьогодні вирішив виправитися. «Безпрограшний» маршрут Високий Замок — Кайзервальд і сьогодні не підвів, а по дорозі ще й поглянув «одним оком» що то таке петанк.
Запрошую віртуально прогулятися зі мною:
Працює на AutoGenCMS 0.2.6