Старі фотографії

Тематичну підбірку з цеї серії я вже викладав тут в одній зі статей, а ці до недавнього часу висіли в моїх «Кантактах». Проте по технічних причинах їх там більше немає, а в-принципі це моменти, які приємно згадати (ну принаймні тим, хто на фото), тому нехай тепер висять тут. Тим більше я тільки-но довів до працездатного вигляду невеличку систему керування картинками.

Всі, хто себе впізнають, можуть взяти в мене фото трохи більшої роздільної здатності.

Отже вмикаємо Матвійчука або Скрябіна (на крайняк Дзідзя) і дивимося:

Говерла. Мій фотоархів.

Перенесено з сайту tourpro.com.ua

Через те, що склад учасників не мінявся, то зараз я вже не вгадаю чи це був мій другий похід на Говерлу чи третій. Швидше за все другий, бо в третьому я вже здається мав цифровий фотоапарат.

Я ненавиджу футбол!!!!!!!!!!!

Блін! Якими треба бути обдовбаними придурками, щоб опівночі верещати на всі навколишні квартали «Олє! Олє!» чи кататися машиною туди-сюди і бібікати??? Я через то сране «Євро двайцять-двенадцять» вже кілька днів не можу спати при відкритих вікнах — постійно якісь ідіоти галакають на вулиці. Де наша «доблесна міліція»??? Вже дві години, як такої чортівні в-принципі не повинно бути! Упирі! Як дороги на пів-Львова перекривати для одного автобуса — вони тут як тут, а як врізати парі-трійці дебілів по печінках — шукай вітра в полі.

Прогрес чи регрес?

Android sucks

Сьогодні виявив «чудову» властивість телефонів на базі Android'a — вони не вміють записати телефон на SIM-карту. Потрібна стороння програма. Жодна з програм не підтримує кирилицю. Welcome to hell!

От вам і нові технології :-(

Раз за разом переконуюся, що СМАРТфон — це все-таки iPhone.

Ще раз про IP-телефони і що з їх допомогою можна зробити

IP-телефон

Скільки б Vorobus не хвалив скайп, а телефон то є телефон і є ціла купа ситуацій, коли без нього тяжко. Дещо про IP-телефонію я вже розказував і, зокрема, в тій статті звучала така фраза, що якби домовитися з друзями, які живуть в іншому місті чи взагалі закордоном, то можна здійснювати надзвичайно дешеві (за ціною місцевої розмови) дзвінки.

Про те, що оператори IP-телефонії існують знають всі, але нещодавно шукаючи інформацію по налаштуванню апаратних IP-телефонів я випадково натрапив на перелік сервісів, які дозволяють безкоштовно отримувати вхідні дзвінки в різних країнах світу.

Кумедні випадки в мандрівках

Перенесено з сайту tourpro.com.ua

Мабуть в кожному поході чи поїздці трапляється щось веселе, але часом ситуація буває настільки кумедною, що стає окремою історією і переповідається окремо від розповіді про саму мандрівку.

Сьогодні я розповім вам декілька таких історій, які ставалися в різний час і з різними компаніями, але всі вони і зараз згадуються з посмішкою.

Інтенсивна терапія від Internet-залежності

Прибив обліковий запис в Твіттері, максимально вичистив сліди свого перебування на Facebook'y. Сам обліковий запис не прибивав, бо він потрібен для віджетів на сайтах.

Завтра візьмуся за «Однокласники» і «Контакт»

Чому? Та тому, що це віджирає скажену кількість часу, який можна провести значно корисніше! Спілкуватися треба з живими людьми, а не з фотографіями і статусами. Хочете привітати з днем народження — подзвоніть, прийдіть в гості! Хочете поговорити — зустріньтеся в парку чи кав’ярні! Хочете познайомитися — знайомтеся на вулиці!

Відірвіть нарешті дупу від крісла, а очі від екрана!

P.S. Хто знає як грохнути обліковий запис на friendin.net?

Привіт, спамери! І бувайте здорові...

Реанімація сайту ТурПро мала один побічний ефект: про нього згадали не лише користувачі, а й спамери. Частина реєструвалися просто, щоб залишити лінк в профілі на свою сторінку — з цими ще б можна було сяк-так миритися, але раз на декілька днів пролазили злісніші екземпляри і створювали на форумі нові теми з казна-якими текстами. От вони і змусили мене шукати спосіб захисту від «нєчєловєків».

І я його знайшов!

Лікбез по комп’ютерних мережах. Частина друга.

З технологіями передачі даних ми визначалися в першій частині. Тепер давайте розберемося в можливостях обладнання, яке об’єднує між собою різні елементи мережі. До такого обладнання належать: концентратори, комутатори, точки доступу, маршрутизатори і різні комбіновані пристрої, типу ADSL-модем—маршрутизатор—WiFi і т.п.

Почнемо з найпростіших по функціоналу:

Лікбез по комп’ютерних мережах. Частина перша.

Щоб не виникала потреба в різних недолугих пояснюваннях на пальцях, як це довелося робити в попередній статті, спробую написати таку собі чисто теоретичну «почитайку», на яку при потребі можна буде посилатися.

Якщо чесно — це друга спроба. Перша померла, запутавшись в дебрях моделі OSI, тому тут про неї просто коротко скажу: це теоретичний розподіл процесу обміну інформацією на сім рівнів, який на практиці строго ніколи не був реалізований — ціла купа стандартів і протоколів описують відразу декілька рівнів моделі OSI. Більш-менш чітко розділені перший (фізичний), другий(канальний) та третій(мережевий). Все, що вище — практично завжди перемішано, але на щастя на етапі побудови мережі вони нас майже не будуть цікавити.

Працює на AutoGenCMS 0.2.6

А чому це всі вирішили, що в сайта має бути шапка?