Є в мене зі студентських часів в загашнику пам’яті одна фраза: «Тому, що це весело!». Той, хто це сказав напевно б дуже здивувався, що я запам’ятаю саме це, але саме про цю особистість насправді досить яксраво я пам’ятаю лише ці слова і ще одну виходку, яка могла б абсолютно точно характеризуватися цією ж фразою, якби не вираз обличчя...
Коротше кажучи: хочете вірте, а хочете — ні, а сумасбродність ідеї для мене є достатнім фактором, щоб приступати до дії.
Це був вступ, а тепер, власне, до суті:
Вчора в брата взяв почитати книжку Бруно Ферреро «365 коротких історій для душі», яку раніше по кусочках виловлював в internet'i. Перед кожною з історій є написані число і місяць (підозрюю, що є люди, які її так і читають).
А десь тиждень з гачком тому я якраз читав «Енциклопедію міфів» Макса Фрая і там головний герой вирішував що йому робити читаючи випадковий текст з випадкової книжки.
Далі здогадалися?..
Правильно! Я відкрив історію, яка відповідає моєму дню народження і прочитав:
Один чоловік, який уважав себе невіруючим, якось зірвався з урвища. Завдяки швидкій реакції йому, однак, вдалося вхопитися за маленький кущик, що виріс над прірвою. Отак зависнувши над урвиськом, він з усіх сил закричав:
— Боже, спаси мене!
У відповідь — цілковита тиша. Чоловік закричав знову:
— Спаси мене, Боже!
I тоді згори почувся голос:
— Усі так кажуть, коли опиняються у біді.
— Але не я, Господи! Кажу це абсолютно щиро. Повідатиму про Тебе всім. Увірую в усі Твої слова! — обіцяв бідолаха у відчаї.
— Гаразд. То відпусти галузку, — мовив Господь.
— Відпустити галузку? Та ж я ще не збожеволів!
І знаєте що? «Три-два-один, двигуни загули...» Полетіли!!!!
Рубрика Новини друзів «пішла гайту» разом з Jooml'ою. Підтримувати її в робочому стані і зараз не проблема, але не бачу в цьому змісту — левова частка всього, що туди публікувалося мене насправді не цікавить. А те, що цікавить постійно губилося в «потоці думок».
Щоб нічого не губилося, а було розсортовано по поличках я тепер використовую Akregator — Linux'ову RSS-читалку. Після «фільтрації» систематично читаю таке:
Тиха ніч.
Бажання...
Мрії..
Спогади...
Калейдоскоп обличч.
Люди! Хто ви?!!
Я вас знаю?
З підсвідомості єхидні сови: Угу! Угу!
Не згадаю...
Засинаю...
Думаю в кожного з нас бувають моменти, коли якась пісня, фільм або книга дуже точно описують поточні події чи відчуття. Я сьогодні зрозумів на що схожі результати моїх «здвигів по фазі»:
Вчора мені задали правильне питання про «неадекватну» статтю:«А хто винен, що в тебе все не так, як ти хочеш?»
Я непомітно оглянувся в пошуках дзеркала і скромно промовчав ;-)
Зрозуміло, що я. Але що я роблю не так? Насправді відповідь проста (і, що найгірше, — чудово мені відома, але хто ж собі зізнається в своїх же недоліках): в мене є чарівні слова «завтра», «потім», «пізніше», які, як виявилося, все лише псують.
Сьогодні, 12 грудня, святкують свої іменини люди з рідкісним іменем Акакій. Вікіпедія і інші джерела подають про це ім’я практично ідентичні дані: з грецької перекладається, як «тихий», «незлостивий». По житті здебільшого відповідає своєму імені — потребує уваги, опіки, але ревнивий.
Особливо потішила частина про вплив імені на здоров’я: виявляється Акакії можуть мати проблеми з травленням. Хто б подумав :-D
В науці Акакії більше схильні до філософії і абсолютно нічого не тямлять в точних науках. Про таких кажуть «гуманітарний склад розуму».
Вітаю зі святом всіх іменинників! Довгих Вам років життя на радість оточуючим!
Тролити Воробусана тему його грамотності я вже давно втомився, але сьогодні знайшов такий екземплярчик, що куди там Воробусу.
Трапилася на очі анкета про алкоголь. Почав читати. Коли серед варіантів зустрівв дома, подумав «механічна помилка, з ким не буває». Але коли побачив фразунів’якомуразі, то зрозумів, що все-таки «не буває» — просто анкету складав клінічний двієчник.
Якби це був поодинокий випадок — може й не дуже звертав би на нього увагу, але це стає дуже поширеним, особливо в internet'i. Ми самі перетворюємо свою мову на якийсь «олбанский езыг», а коли носом тичеш «аффтара» в результати його життєдіяльності, то більшість ще й не виправляються, а огризаються, типу «розумник знайшовся».
P.S. Цікаво чи не гикає зараз моя вчителька української мови Ксеня Ігорівна, яка бештала мене за те, що я правил не знаю?
P.P.S. Якщо для вас це теж зі сфери незвіданого: ні в якому — три різні слова, а вдома — одне.
P.P.P.S. При нагоді хочу сказати, що вважаю злісними шкідниками банду обкурених йолопів, яка виплодила терміни застосунок, чарунка і іншу псевдо-«термінольоґію».
Працює на AutoGenCMS 0.2.6