Нещодавно у статті про мої SEO-експерименти мені сказали, що все це до одного місця і реєстрація в каталогах нічого не дає, бо алгоритми піпіськомірок (PR та ТИЦ) помінялися.
Різне описалово в Internet'i в-принципі підтверджує цю інформацію, але все ж повністю хоронити цю ідею я не збираюся. Справа в тому, що чимало з цих каталогів є досить популярними і відвідуваними ресурсами, і я так думаю, що реєстрація в них не така вже й безнадійна справа. Це чимось схоже на SMO — залишити якомога більше повідомлень про свій ресурс людям, яким це може бути цікаво.
Само собою, що масова реєстрація — річ марудна і непотрібна, але перелопатити трохи Internet'у і зареєструватися принаймні в українських каталогах все ж спробую.
Перший знайдений ресурс — «Портал українця".
За реєстрацію просять будь-де на сайті поставити ось таку кнопочку:
Або просто посилання:
Взагалі-то для такого діла народ створює окремий розділ на сайті — «Друзі», але в мене для дружніх сайтів є rss-читалка «Новини друзів» і якщо там притулити ту кнопку, то рано чи пізно вона просто загубиться, а це буде порушенням «джентльменських домовленостей» і «Портал українця» з чистою совістю викине мене з каталогу. А стаття — це вже назавжди.
Якщо хтось цікавився цінами на житло, то знає, що середньостатистична людина має таку зарплату, що зможе дозволити собі купити квартиру тільки якщо буде збирати на неї років так 50, якщо попри то ще щось їсти купляти. Єдиний більш-менш прийнятний варіант — кредит. Тоді квартиру Ви маєте відразу, а наступні 50 років думаєте де взяти гроші на їжу.
Щоб ситуація не була такою плачевною наша держава придумала різноманітні програми сприяння молоді в житловому питанні. Всіма ними займається «Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», який має свої регіональні управління в кожній області. Львівське знаходиться за адресою Винниченка 8 на третьому поверсі, але вивіска є лише всередині будинку, а так — орієнтуйтеся по вивісці «Ратуша» — редакція цієї газети знаходиться в тій же будівлі.
Право на отримання кредиту на пільгових умовах у Вас є якщо Вам не виповнилося 30 років і два роки назад я «якраз встиг». Тепер розкажу Вам все що про них знаю і думаю.
А може і місяця...
Отже розказую в чому прикол: сьогодні на День Незалежності зібралися ми невеличкою компанією погуляти по місту, послухати концерти, пивка попити — одним словом відпочити. І от коли вже всі розійшлися (вже навіть не в сутінках, так порядно стемніло) і залишилося нас лише двоє ми побачили акцію організовану громадською організацією «Батьківщина молода» — запуск небесних ліхтариків.
В-принципі самі ліхтарики в нічному небі виглядали досить прикольно, але так сталося, що при запуску два з них зачепилися за гілки дерева. Оскільки ліхтарики були міні- повітряними кульками, то всередині них горіло полум’я і могла статися пожежа. На щастя вони просто погасли, а організатори перемістилися подалі від дерев і останні ліхтарики запускали вже по досить безпечній траєкторії.
Але я відволікся від суті розмови: коли невдало запущені ліхтарики на дереві погасли ми зустрілися ще з одним знайомим — членом «Батьківщини молодої», який приймав участь в запуску і слідкував за розвитком ситуації з тим деревом. Хлопака дуже переживав за ситуацію, а той мій колєґа з яким ми вже направлялися по хатах його і питає:
— А ті панталони не горять?
Мабуть кожна людина має якісь ідеї щодо того як можна би було заробити десь «наліво» копійчину-другу, але дуже багатьох відлякує перспектива спілкування з різними перевірками, оформлення різних документів, звітів, різноманітні процедури реєстрації і інше бюрократичне багатство, яким нас щедро забезпечили наші законодавці.
З іншої сторони — якби контролювали всіх і вся, то в нас половина держави працювала б в контролюючих органах.
Отже давайте розглянемо варіанти, коли ж саме ми можемо покласти грошики в кишеню і не перейматися спілкуванням з різними інстанціями.
Якихось супер-пупер-глобальних прикладів я наводити не буду, розповім лише про декілька моїх походів в аптеки.
Картинка перша. Кінець весни. Цвіте все, що може. Починаю пчихати як скажений — йду в аптеку за ліками від алергії. Найближча — велика державна аптека з рецептурним відділом і цілою купою поличок з різними коробочками. Діалог з працівниками:
— У Вас є «НайпростішийЗасібВідАлергії"?
— Є, але «дитячий». Будете пити по дві таблетки...
Мене неслабо плющило і довелося взяти що є. Через день-два, коли закінчилися ці таблетки, по дорозі на роботу зайшов в комерційну аптеку. Діалог там:
— У Вас є «НайпростішийЗасібВідАлергії"?
— Є. Вам «дитячий» чи «дорослий»?
— «Дорослий».
— Будь ласка.
А різниця в ціні — зовсім не в два рази.
Наразі це лише мої ідеї, але, як то кажуть, проба гроші не коштує, так що з часом напишу і результати.
Отже задача така: є блог з розділу «потік думок» — в даному випадку ban.lviv.ua. За своєю задумкою він не належить до жодної більш-менш чіткої тематики, а це порядно ускладнює ті моменти, коли для різних цілей потрібно цю тематику вказати:
— реєстрація сайту в каталогах
— участь в лінкообмінних системах
От мені в голову і прийшла дурна ідея як з цими обмеженнями боротися.
Популярний бровзер знову змінив свою основну версію. На мою думку такі темпи нумерації зовсім не потрібні. Зміни які відбулися з третьої до четвертої версії цілком оправдовували зміну основної цифри, а от надшвидкий випуск відразу п'ятої вже трохи з розділу піару, бо зміни там тягнули максимум на 4.5, а по-хорошому її варто було називати 4.1
Та ж історія з виходом шостої версії. За зміну основної цифри нам пропонують всього нічого.
Коли Ви заводите собі блог, то попередньо щось про це читаєте і в 90% статей обов’язково знайдете згадку про те, що на блозі можна заробляти. В більшості з цих статей Вас відразу і «просвітять» як це можна робити.
Писати замовні статті — варіант, але досить нестабільний: сьогодні замовлять, завтра — ні. До того ж ще й треба орієнтуватися в тематиці — це теж як пощастить.
Рекламувати на своєму сайті свої ж товари чи послуги: щось в мене не виходть, хоча рубрика відповідна є.
Залишається розміщати в себе на сайті лінки і банери — це і стабільно і в більшості випадків досить непогано автоматизовано. Але коли Ви доберетеся до різних лінко- та банерообмінних мереж, то побачите, що в них є ціла купа обмежень:
На описаних раніше змінах я не зупинився і вирішив на додачу ще трохи поміняти розміщення елементів сайту, а саме розвантажити лівий блок в який було накидано казна-скільки казна-чого. Спеціально для цього я зробив окремою головну сторінку, а загальний блог трошки «понизив в статусі».
За початковою задумкою (і саме так спочатку це й було реалізовано) в основну частину мали поміститися:
— свіжі статті основного блогу витягнуті з нього через RSS
— свіжі «Новини друзів», теж через RSS
— список популярних статей
— 10 останніх коментарів
— TOP-5 найактивніших коментаторів
І тут з сайтом почалися відбуватися просто дикі речі...
Вітаю, шановне панство!
Так сьогодні зірки на небі склалися, що потягнуло мене на пошуки халяви в Internet'i. І так сталося, що приблизно з одного напрямку мені «прилетіло» відразу дві халяви. Спочатку в фейсбуковських новинах одного з аторів «Українського інтернету» я побачив повідомлення про акцію від нової мережі віртуальних платежів VirtaPay, а потім побачив, що в статті на самому ukr-net'iтой же автор пропонує всім бажаючим запрошення в соціальну мережу Google+.
Я скористався обидвома можливостями і зараз коротко опишу, хто є who...
Працює на AutoGenCMS 0.2.6